Zdravá výživa

Jak si uchovat čerstvé bylinky - dobré rady a tipy přímo od pěstitelů a zpracovatele najdete v článku fy Sonnentor. 
Světlo světa spatřilo další číslo časopisu Dobroty od firmy Country life. Už jenom ty recepty - na různé placičky, bramboráčky a českou klasiku ve zdravějším kabátku stojí za přečtení a vyzkoušení!
Co všechno obsahuje, jak vzniká a kde se dá použít toto ochucovadlo? Pozor, obsahuje lepek, ale má chuť, kterou ocení především muži. Podrobněji na serveru vitalia.cz .
Zajímavý článek a/nebo rozhovor s okénkem do firmy PRO-BIO - českým největším zpracovatelem a dodavatelem zdravé výživy můžeme najít na stránkách Českého rozhlasu Hradec Králové v radioporadně.
Ať jste vegetarián/vegan - ano či ne, určitě jste narazili na diskuse a argumenty, zda mléko ano či ne. Jak jste na tom vy sami? Podívejte se na pro i proti na www.bileminus.cz a www.bileplus.cz. 
Penny market začíná od pondělí 15. srpna v České republice prodávat „ošklivé ovoce a zeleninu“. Neestetické, ale jinak konzumovatelné potraviny si budou zájemci moci koupit za minimálně o desetinu nižší cenu. Jedná se o první řetězec v Česku, který chce takto údajně upozornit na plýtvání s...
Z autorské dílny společnosti Country Life právě vyšel letní časopis Dobroty, který obsahuje opět zajímavé informace - o používání semínek v kuchyni, letní recepty, podrobnější informace k používání sojových omáček, solí v pokrmech, deodorantech a antiperspirantech. Osobně jsem velmi ráda, že se zde...
Desetiletá studie z Nového Zélandu prokázala, že konzumace alkoholu má přímý vliv na vznik rakoviny. Odborníci teď nabádají vládní představitele, aby spustili osvětové kampaně a informovali lidi, že i běžné popíjení je zdraví škodlivé.
Jednoduchý a inspirativní přístup v MŠ Čtyřlístek v Odrách - kolik cukru (rafinovaného) obsahují konkrétní nápoje a potraviny. Nechte se inspirovat!
Nedávno jsem dostala od kamarádky otázku, jak je to s tím kokosovým olejem. Na serveru výživapro je velmi hezký článek, který shrnuje a vysvětluje oba dva pohledy na kokosový olej. Ano či ne? 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>